Osiedle Architektów

Osiedle Architektów

ARCH-DOM
DEVELOPMENT

ARCH-DOM Development S.A. to spółka - córka Przedsiębiorstwa Handlowo- Usługowego DOMAR Sp. z o.o., które na rynku podkarpackim działa w oparciu o 50-letnie doświadczenie.

Do tej pory spółka DOMAR specjalizowała się w nieruchomościach komercyjnych. W swoim portfolio mamy liczne obiekty wybudowane dla takich marek jak Lidl, Biedronka, Stokrotka czy Delikatesy Centrum. Oprócz nieruchomości nasza spółka zajmuje się również handlem oprawami oświetleniowymi, czego dowodem jest m.in. realizacja projektu oświetlenia okrągłej kładki w Rzeszowie. Więcej dowiesz się na www.domar.rzeszow.pl

Nieruchomości to nasza pasja. Dlatego też, wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz stawiając na ciągły rozwój postanowiliśmy rozszerzyć zakres swojej działalności i wejść na rynek mieszkaniowy. W 2019 roku zakończyliśmy budowę 7 domów w zabudowie szeregowej przy ul. Warneńczyka w Rzeszowie. Ale to nie koniec. Kolejnym naszym celem jest branża deweloperska, dlatego też założyliśmy nową Spółkę - Córkę ARCH-DOM Development S.A. Spółka ta powstała z myślą o stworzeniu idealnego miejsca do zamieszkania, w którym każdy poczuje się bezpiecznie, wyjątkowo i komfortowo. Zadowolenie naszych klientów jest naszym najwyższym priorytetem.

Dostępne mieszkania

Typ-5B-szerszy-szacht.webp
Typ-6-szeroki-balkon.webp
Typ-3B-szerszy-szacht.webp
Typ-6-waski-balkon-maly-szacht.webp
Typ-6-waski-balkon.webp

Lokalizacja inwestycji

Wróć na górę