Osiedle Architektów

Osiedle Architektów

ARCH-DOM
DEVELOPMENT
Nieruchomości to nasza pasja!

ARCH-DOM Development S.A. to spółka córka Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego DOMAR Sp. z o.o., które na podkarpackim rynku nieruchomości posiada ponad 50-letnie doświadczenie. Do tej pory spółka DOMAR specjalizowała się w nieruchomościach komercyjnych.

W swoim portfolio mamy liczne obiekty komercyjne wybudowane dla takich marek jak na przykład: Lidl, Biedronka, Stokrotka, Delikatesy Centrum. Oprócz branży nieruchomości nasza spółka działa w zakresie handlu oprawami oświetleniowymi. Z dumą zrealizowaliśmy między innym projekt oświetlenia okrągłej kładki w Rzeszowie. Więcej na ten temat dowiesz się tutaj www.domar.rzeszow.pl

Nieruchomości to nasza pasja! Stawiamy na ciągły rozwój. Bazując na wieloletnim doświadczeniu na rynku nieruchomości, postanowiliśmy rozszerzyć zakres działalności i weszliśmy na rynek mieszkaniowy. W 2019 roku zakończyliśmy budowę siedmiu nowych domów w zabudowie szeregowej przy ul. Warneńczyka w Rzeszowie. Zaczęliśmy prężnie działać w branży deweloperskiej. W efekcie powstała nowa spółka - ARCH-DOM Development S.A. Założyliśmy spółkę z myślą o stworzeniu idealnego miejsca do szczęśliwego zamieszkania. Jesteśmy pewni, że w nowych mieszkaniach każdy poczuje się bezpiecznie, wyjątkowo i komfortowo. Zadowolenie i zaufanie naszych klientów jest naszym najwyższym priorytetem!

Dostępne mieszkania

Typ-1A.webp
Typ-1A.webp
Typ-1A.webp
Typ-1-ogrodek.webp
Typ-1B.webp

Lokalizacja inwestycji

Wróć na górę