Osiedle Architektów

Osiedle Architektów

    Home Ruszyła Budowa
Osiedle Architektów – Ruszyła Budowa
icon-clock-dark16.03.2023
icon-person-darkUtworzone przez Marcin Basiak

Osiedle Architektów – Ruszyła Budowa

Witajcie przyszli mieszkańcy! Z nieukrywanym entuzjazmem chcemy podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością – ruszyła budowa naszego wyjątkowego Osiedla Architektów w Rzeszowie! Serdecznie zapraszamy Was do przyłączenia się do naszej wspólnoty i wyboru idealnego mieszkania.

Nasz kompleks składa się z 5-9 kondygnacyjnych budynków mieszkalnych, położonych u zbiegu ulic Architektów i Solidarności, w pięknej południowej części miasta. Stawiamy na nowoczesność i innowacje, dlatego nasze mieszkania są przyjazne, ekologiczne i komfortowe. Mamy coś dla każdego – mieszkania od 30m2 do 70m2, od jedno- do czteropokojowych. 💚🏢.

Zapewniamy nie tylko funkcjonalne mieszkania, ale również piękne zielone przestrzenie, w których będziecie mogli cieszyć się odpoczynkiem i rekreacją. Mieszkania posiadają przestronne balkony, nowoczesny parking podziemny, miejsca postojowe na zewnątrz, komórki lokatorskie i wiele innych udogodnień. Dla tych, którzy marzą o zielonym kąciku, oferujemy mieszkania z prywatnym ogródkiem lub dużym tarasem. 🌳🌷

Lokalizacja naszego osiedla jest niezwykle dogodna zarówno dla osób korzystających z samochodów, jak i z transportu miejskiego. Tylko 6 minut od centrum miasta samochodem i 1 minuta od przystanku autobusowego! W pobliżu znajdują się także sklepy, place zabaw i parki. 🚗🚌🛍️

Jeśli marzycie o nowoczesnym mieszkaniu w Rzeszowie, w doskonałej lokalizacji i przystępnej cenie, nasza inwestycja na pewno Was zaciekawi! Nie krępujcie się, skontaktujcie się z nami, a pomożemy Wam wybrać najlepszą opcję dla siebie.

Czekamy na Was!

📞 665 915 915

✉️ marcinb@arch-dom-development.pl

Kilka zdjęć z budowy:

Wróć na górę