Osiedle Architektów

Osiedle Architektów

Wyszukaj mieszkanie

 

    Komfort, funkcjonalność, estetyka
    - nowe mieszkania na Osiedlu Architektów

    Na ten moment nasza inwestycja składa się z 2 bloków A i B. Nowa inwestycja Osiedle Architektów to doskonały wybór dla każdego, kto szuka nowego mieszkania w Rzeszowie w dobrej jakości i nowoczesnym standardzie, w doskonałej i wygodnej lokalizacji. Tworzymy przyjazne i bezpieczne miejsce do szczęśliwego zamieszkania. Nowe lokale dostosowane są do indywidualnych możliwości i potrzeb. Proponujemy mieszkania na sprzedaż w opcjach od 30m2 do 70m2, w wariantach od jednego do czterech pokoi.

    Nasza inwestycja na rynku nowych nieruchomości w Rzeszowie stworzona jest z myślą o środowisku naturalnym oraz potrzebach przyszłych mieszkańców. Na Osiedlu Architektów projektujemy zielone przestrzenie zachęcające do odpoczynku i rekreacji.

    W nowym budownictwie wykorzystujemy innowacyjne technologicznie rozwiązania. Pamiętamy o ekologii i optymalizacji kosztów utrzymania. Stawiamy przede wszystkim na spełnianie obietnic i odpowiedzialne budownictwo.

    Oferta nowych mieszkań na Osiedlu Architektów to propozycja kawalerek na sprzedaż dla singli i mieszkania kilkupokojowe dla par czy rodzin z dziećmi. Mieszkania posiadają duże przeszklone balkony, bardzo nowoczesny parking podziemny, miejsca postojowe na zewnątrz budynków, przestronne komórki lokatorskie oraz mnóstwo innych udogodnień. W naszej propozycji znajdziesz również nowe mieszkanie z ogródkiem.

    Skorzystaj z wyszukiwarki 2D i 3D dostępnych nieruchomości na sprzedaż. Sprawdź rozkład nowych mieszkań i wybierz idealne rozwiązanie dla siebie. Skorzystaj z bezpłatnej rezerwacji mieszkania lub skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję!

    Zdjęcie osiedla

    Poznaj
    szczegóły oferty

     Kontakt

     Dostępne mieszkania

     Typ-2-waski-balkon.webp
     Typ-2-waski-balkon.webp
     Typ-1-ogrodek.webp
     Typ-1B.webp
     Typ-2-szeroki-balkon.webp

     Lokalizacja inwestycji

     Wróć na górę